| Cosmin4Fan a întrebat:

De unde pot downloada muzica "Smiley Feat. Adi-Cuvinte (Negativ)"? Urgent!

Răspuns Câştigător
| firefoxy a răspuns:

Nu trebuie sa il downlandezi ca sa il ai. Orice calculator are MouvieMaker.Il gasesti in START la all programs.Intri si vezi ca are undeva mai jos o poza cu un microfon.Dai click pe el, dai pe sageata de la Audio input source si selectezi Stereo Mix.Intri pe youtube pe melodie si o pornesti dupa ce apesi pe Start Narration.
Nu ma bascurc prea bine la explicatii. Sper ca ai inteles.Noroc!

1 răspuns:
| DaNyEl64 a răspuns:

Cauta programul Youtube downloader mp3 si ia-o de pe youtube sau daca nu gasesti da add la id:danyel_mfia64 si tio iau eu