| Elena1234456 a întrebat:

De unde pot downloada negative pentru melodii rap happy? Si cum le pot inregistra?

11 răspunsuri:
| SunShine a răspuns:

De pe internet... google

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Www.jeehuh.com
Le inregistrezi cu un program de inregistrat;)) Gasesti si tu pe net...
La fel de pe www.soundclick.com. Jeejuh sunt numai rap/hip hop/ rnb, iar celalat mai multe genuri.
Le poti inregistra cu Wavepad.

| ceco a răspuns:

http://www.hiphop-beatz.us/ daca ai si un microfon performant te sfatuiesc sa folosesti sony acid pro 7 e un program de inregistrat/prelucrat muzica profesional daca il iei de pe net ai 30 zile trial gratuit... daca vrei sa te joci exista un program original al windows-ului care inregistreaza. Succes!

| AlecsLexx a răspuns:

Aici ai cateva negative: http://fisierulmeu.ro/27VG82U6OX9G/Negative-rap-2011-rar.html. Pai... iti inregistrezi vocea, dupa care o pui peste negativ cu ajutorul programelor de editare audio, gen AudioPad. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu din astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe www.shadowville.com

| Luigi28 a răspuns:

De aici http://dezea.net/negative-instrumentale/negative-melodii-hip-hop/pagina-18
pai cu un program de inrecistrare nu stiu

| Ionut_Florin_Sandu_1995 a răspuns:

Dam cere pe fb te ajut cu mai multe in legatura cu muzica...happy

| www75375 a răspuns:

Pentru a inregistra muzica poti sa folosesti Audio recorder e foarte buna programa in plus e foarte simplu de folosit