| alexandru59 a întrebat:

De unde pot face rost de instrumentale Rap calumea?

4 răspunsuri:
| MilkyWAY3027 a răspuns:

Uite aici http://www.recordingstudio.bz/ ai melodii instrumentale de mai multe categorii (si Rap), canti la microfon pe ce melodie vrei si apoi descarci in PC melodia cu vocea ta pe ea. Nu mai ai nevoie de niciun program, inregistrarea se face online trebuie doar sa ai microfonul activat si sa alegi "Allow " la setarile Adobe Flash Player. (Cand intri pe site o sa-ti apara o fereasta mica, apesi pe tabul care are o iconita cu un "Monitor cu ochi' apoi bifezi "Remember" si "Allow " apoi te mai intreba o data si apesi pe butonul "Allow "

| CoquineNoire a răspuns:

De la aia care muncesc cu adevarat si care au talent, chestie pe care tu n-o s-o ai niciodata, putoare ambulanta ce esti.

| ombladon a răspuns:

Soundclick,sau le faci tu cu FL Studio.