| :X:X a întrebat:

De unde pot face rost de negative?:S un site ceva pls :X

7 răspunsuri:
| blue95 a răspuns:

Http://www.soundclick.com/

sper sa fie bine;)

| yellowalien a răspuns:

Intra pe youtube si cauta titlul melodiei dorite + karaoke. La unele gasesti, la altele nu... depinde cat de comerciala e melodia.

| heartgrenade a răspuns:

Exista programe care iti scot vocile de pe orice melodie. cauta pe google

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu la orice melodie poti sa gasesti negativele sadDar la unele se gasesc big grin Scri pe youtube melodiile la care vrei sa gasesti negativele si langa ele scrii : negative sau karaokewinking
Succes!kiss

| :X:X explică:

Dar as vrea sa o donaldez si de unde pot big grin

| andy_3925 a răspuns:

Vezi ca undeva jos in bara de start in partea dreapta ai o chestie '' realtek hd audio manager''.
dai click pe aia si apesi acolo unde scrie karaoke. apoi pornesti melodia se nu se aude decat negativul (poate se aud si putin vocile, dar foarte, foarte putin, aproape imperceptibil)