| ciribist a întrebat:

De unde pot gasi un site de unde pot dowloada orice melodie scrisa in englez in romana adica de exemplu conecte-r love is the way dar sa cante in romana? funda pls

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca mp3 rocket si poti descarca ORICE melodie de pe youtube. Poti sa o asculti inainte http://www.mp3rocket.me/

| ciribist explică (pentru anonim_4396):

Pai si cu asta pot sa traduc melodia sau cum?happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cauti pe youtube (din aplicatie) melodia care "ai pus ochii" si o descarci pur si simplu. Stiu ca exista o versiune in romana a melodiei.