| DjAndrea a întrebat:

De unde pot lua varianta piesei Sophia-Right here right now care o da la kiss kiss in the mix (remixul piesei)?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.video2mp3.net/......fd51d56ca/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o gasesti ...imi trebuie si mie pls. (www. cj33mld@yahoo.com)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.kissfm.ro/emisiuni/22/Kiss-Kiss-in-The-Mix.html
in linkul asta la emisiunea din 5 oct., descarci si pe la min 25 o ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blueang_dany mess.am reusit eu sa o iau de pe net(remix-ul). cine o vrea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut remixul de mult timp si nu dau de el straight face

| Mămăruţa10 a răspuns:

Incearca pe www.fisierulmeu.ro. eu mereu descarc melodii de e site`ul asta pentru ca sunt gratis:D