| Ana268086547 a întrebat:

De unde pot sa comand noul album de la Alternosfera (haosoleum) in format de CD? multumesc :-)

2 răspunsuri:
| Coquinexta a răspuns:

Dumnezeule si acum simt zgarieturile de pe creier de la un concert de al lor la care fusei mai demult.
din ghena il poti comanda.

| Ana268086547 explică:

Doar pentru ca tie nu iti place muzica lor asta nu inseamna ca trebuie sa te comporti asa, chiar nu inteleg de ce ai lasat un "răspuns" daca nu te interesa laughing la primul lor concert ( erau mai multe formatii si m-am dus doar pentru distractie) si mie mi-au lasat mici zgârieturi pentru ca nu îmi placea genul acela de muzica dar pana la urma am început sa ascult si sa imi placa happy asa ca zic sa mai asculti putin daca vrei deoarece au niste piese destul de bunewinking