| Ich a întrebat:

De unde pot sa downloadez melodia Rihanna-unfaithful? dau funda:*mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Da copy la link`ul acesta: http://www.youtube.com/watch?v=rp4UwPZfRis si apoi intra pe www.listentoyoutube.com. Dupa ce ai intrat o sa-ti apara o bara lunga. Dai paste pe bara si dai GO, apoi dowload si iar dowload. Poti scoate asa orice melodie de pe youtube.Mult noroc;)

4 răspunsuri:
| Xfactor_5419 a răspuns:

Il poti downloanda de pe siteul www.fisierulmeu.ro sau www.mp3world.ro sper sa-ti fie de folos