| mjalex98 a întrebat:

De unde pot sa-mi cupar stikere (abtibilduri) pentru placa(skate) sau chitara da nu de pe site-uri din america, ca asa am gasit da n-am ce sa fac cu aleaca ca numi aduce din america in romania

4 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Păi cel mai bine îţi alegi tu de pe net ce imagine vrei să-ţi pui, o pui pe un stick şi mergi cu ea la un centru de printare, că îţi pot printa pe autocolant, şi apoi ţi-o decupezi tu. Ieşi mult mai ieftin şi îţi şi convine mai bine.
Btw. se scrie "stickere".

| yumeee a răspuns:

Cu plăcere.

| stickere a răspuns:

Www.stickerelaptop.info aici vei gasi stickere pentru absolut orice...contacteaza-i sa spunele pentru ce ai nevoie si sigur te vor ajuta.sper ca ti-am fost de ajutor :D

| mjalex98 explică:

laughingmersi... am fost pe aproapelaughing