| AbbyXQuinn a întrebat:

Deci :3 intrebare pusa de 515341354123453 ori Dar nu-mi pasa big grin
Deci... vreau pareri despre 1D. Ce credeti?
I'm biiiiiig directioner :3. Vreau sa mai aud si alte pareri.
Ah da, haterii...out :3.Am chef de cearta si nu e bine sa va puneti cu mine la ora asta

Răspuns Câştigător
| alleALLEaddaADDA a răspuns:

Hey si mie imi place 1D. Toti 5 au niste voci bune si mai sunt si draguti pe deasupra. :X Preferatul meu este Zayn dar nu pot spune ca pe ceilalti ii displac.
P.S nu baga in seama rautatile care apar despre ei.....toti cei care au succes sunt si invidiati. Te puppp :*

28 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

In capul ala al tau de penibila crezi ca toata lumea ascult gunoi ca al lui 1D?
Si ca toti cei ce asculta muzica buna sunt invidiosi pe niste gay fara pic de talent? rolling on the floor Nu aveti habar cum ne amuzati voi.

| AbbyXQuinn explică (pentru CautNume):

Hai ca-mi placi laughing Continua...laughing

| CautNume a răspuns (pentru AbbyXQuinn):

Du-te si vorbeste cu prietenele tale care probabil sunt si mai destepte ca tine.

| AbbyXQuinn explică (pentru CautNume):

Hai frate scuteste-ma straight face Nu va mai dati atata importanta doar pentru ca ascultati alt gen de muzica. straight face

| CautNume a răspuns (pentru AbbyXQuinn):

Tu iti dai importanta, nu eu.

| BlackFuneral a răspuns:

Păi hai că şi eu am chef de ceartă.
Şi..nu ştiu ce e 1D.

| AbbyXQuinn explică (pentru BlackFuneral):

Nu conteaza...tu vi de pe alta planeta laughing las-o balta...laughing

| BlackFuneral a răspuns (pentru AbbyXQuinn):

Ahh,serios?

| AbbyXQuinn explică (pentru BlackFuneral):

Foarte laughing

| BlackFuneral a răspuns (pentru AbbyXQuinn):

Prietene,nu înţeleg ce e aşa amuzant.Crezi că eşti tare dacă te dai importantă?

| AbbyXQuinn explică (pentru BlackFuneral):

Nu ma dau importanta...asta e rolul tau. Tu pur si simplu te-ai bagat unde nu-ti firbe oala [asa ca sa ma exprim fara prostii :3] pentru ca am specificat foarte bine ca nu-si au luc haterii.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce pot sa spun despre o trupa formata din niste pustani care canta melodii de dragoste pentru adolescenti? sunt destule trupe ca ei, nimic nou si original, beat-uri scoase ca pe banda, versuri de clasa a 5-a si voci mediocre.

| DyaLove a răspuns:

Oh yeaah, in sfarsit un fan pe aici smug
Paaaaai, ce as putea sa zic? Decat ca sunt cei mai tariiiiiiiii love struck si draguti, si sexyy smug iar melodiile sunt geniale

| DyaLove a răspuns:

Haters are jealous oh go on
Trebuia sa fie si partea asta in raspuns dar nu stiu ce s`a intamplat thinking laughing

| AbbyXQuinn explică (pentru DyaLove):

Girl, just let me love you! laughing

| DeeaLoVe012 a răspuns:

Ma frate, daca tie iti place, ce te doare ce cred restul?

| AbbyXQuinn explică (pentru DeeaLoVe012):

"Ma frate", uite asa vroiam si eu sa stiu ce mai crede poporu' :3 Logic ca te gaseai tu sa comentezi.

| DeeaLoVe012 a răspuns (pentru AbbyXQuinn):

Mie personal imi place 1D.Am raspuns la intrebare atata tot. Daca nu-ti convine, asta e.Si da, am comentat, te deranjeaza?laughingEu sunt aia fitoasa daca nu stiai laughing

| StylesGeorgiii a răspuns:

Sunt minunaţi love struck I

| loliPhi a răspuns:

Imi place 1D dar nu sunt chiar disperata