| mire_1462 a întrebat:

Deci, am ascultat o melodie zicea cv de genu"remeber me, you will always be a part of me", am cautat o ora pe google dar nu am gasit, dupa c s`a terminat melodia a zis cum se numeste si cine o canta dar nu mai tin minte bine stiu ca era cv de genu anador amador ander...este lenta, daca puteti sa imi spuneti cine o canta ma scapati de o ora de cautat degeaba, plsssbig grin

3 răspunsuri:
| 20thoughts a răspuns:

Se numeste : Pitbull-Rainover me

| 20thoughts a răspuns:

Asa cred...Dar nu stiu exact

| mire_1462 explică:

Nu are nici o trebuie cu pitbull o stiu canta cu mark anthonystraight face