| anonim_4396 a întrebat:

Deci, breaking benjamin e doar trupa rock sau e si ceva film? rolling on the floor
pentru ca am vazut pe youtube acum ceva timp ceva, si am crezut ca sunt luate secvente din filmu ala "breaking benjamin" si puse pe vreo melodie, scria acolo deasupra breaking benjamin
si videoclipu ala era cu unii care il bateau pe unu sau cred ca il torturau laughing
stie cineva despre ce e vb?
mersi si funda tongue

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Nu stiu despre secventa despre care vorbesti, dar stiu ca exista un documentar despre ei. Mai ales despre viata lui Benjamin Burnley, precum si jocurile de pe consola lui. Se pricepe, nu? laughing

Indiferent daca Ben Burnley are 32 de ani si nu e casatorit nu imi pasa, Breaking Benjamin ramane trupa mea preferata.

2 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Eu stiam doar de trupalaughing

| Pepper9 a răspuns:

Breaking Benjamin e o trupa rock(post-grunde mai exact). Nu mai este si un film cu numele acesta, din cate stiu big grin