| simii123 a întrebat:

Deci chiar nu inteleg...Sunt o mare fana a lui Lady GaGa, dar acum nu stiu ce sa mai cred! Ea e de fapt o el? Va rog lamuritima si pe mine.

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Mda... exact cum spune Sensei.BRO-----Andrei este o ea si un el...deci este si barbat si femeiehee heeeu dupa cate am vazut pot fii minciuni insa habar n-amthinking

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o ea si un el, pentru ca e hermafrodita. In fine, asa spun gurile relehee hee

| ing. a răspuns:

Buna simii123. Poti sa stai linistita, Lady Gaga este o ea.Toate acele afirmatii au fost pentru a atrage atentia.happy

| prala a răspuns:

Lady gaga este hemafrodit! faptul ca in videoclipuri nu se vede.De ce? Deoarece sunt foarte multe trucaje.cadre; imagini...tot felul... dar insa si ea a afirmat ca este adevarat! este hemafrodita.

| Tabii. a răspuns:

Ing. xD ai putea sa ma lamuresti si pe mine? de unde stii tu ca este o ea?

| ing. a răspuns:

@secret, am citit intr-o revista ca totul a fost o strategie pentru a face valva.happy. ABC news l-a intrebat pe managerul artistei daca aceasta este hermafrodita, el spunand ca este absolut ridicol.happySper ca acesta este adevarul.

| Laly_4113 a răspuns:

Nu e un el. A spus asa intr-un interviu :sunt femeie si cu asta basta, daca nu ma credeti bagati mana in pantalonii mei. Curajoasa fata si sigura pe ea si e FEMEIE