| GizazCraist a întrebat:

Deci era un cantec, new metal parca era genul, sit avea refren "purify your eyes!", dati-mi cantecul si formatia pls

Răspuns Câştigător
| bloodyhell a răspuns:

Evile - Cult sau
Annihilator - Death In Your Eyes

6 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

New metal? Există aşa ceva? Poate Nu metal...

| GoldCobra a răspuns (pentru Wøodenpints):

Nu metal sa mai numeste si neo metal, new metal sau agro metal.

| Wøodenpints a răspuns (pentru GoldCobra):

Să mor în puşcărie dacă ştiam asta. Eu ştiam doar de Nu metal. Ce poser sunt.

| GoldCobra a răspuns (pentru Wøodenpints):

In general se foloseste denumirea de nu metal. probabil el a scris new metal deoarece probabil cititorii credeau ca este o melodie care nu e metal (nu-metal).(cei care nu asculta rock)

| InTheEndIFeelAlive a răspuns:

Nu era Evanescence-Sweet Sacrifice?