| Dominicc a întrebat:

Deci eu zic ca mi-am terminat munca momentan! Am depus totu pe un portofoliu micut dar cu multicica munca din partea mea. As vrea sa vi'l arat si voua. este : http://portofolio5.co.cc/

Cand mai fac lucrari o sa mai postez dar deocamdata vreau sa iau o pauza!

Poate o sa fac si un blog pentru a'i ajuta si pe alti cu photoshopu sau corelu.

Sper sa va placa!

o seara frumoasa! Numai bine!

si va rog. Nu comentati aiurea chiar daca nu va plac, mai bine lasati.

9 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Interesantwinking. Poate imi faci si mie un header la un site porno.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai muncit la acele poze si chiar ti-au iesit bine unele, nu toate!

| Fleinadco a răspuns:

Frumos happy Bravo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac imaginile codificate.Continua cu photoshop-ul si designul in continuare pentru ca observ ca sunt foarte cautate.
Have a nice life!>big grin

| cretzufinish a răspuns:

Foarte frumoase pozele. Felicitari. Ai lucrat cu photoshop, photscape etc sau altele mai profesioniste? Succes pe viitor.

| Coriii a răspuns:

Super tare :X
fain

| Dominicc explică:

Mai profesioniste decat Corel si Photoshop nu prea mai stiu.

totu tine de imaginatie

| fryekid a răspuns:

Imagini modificate?=/ Suna aiurea

http://www.rosefu.net/

mira
| mira a răspuns:

Foarte frumoase, inspirate si moderne fotografiile tele. Felicitari.