| anonim_4396 a întrebat:

Deci ma prunci va salut cu stima, am nevoie de ajutorul vostru CAUT O MUZICA: E noua 2015 am auzit-o la kiss tv da imi era prea lene sa ma duc sa ma uit. (sau nu am fost destul de rapid sa ajung la televizor inainte sa dispara informatia) Incepe cu un pian si canta un baiat deci muzica este lenta gen Ed Sheeran daca, careva poate sa mă ajute dau funda si un votwinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ah... acum cateva minute fuse pe Kiss si mi-a picat fisa, ca e melodia pe care o cauta domnul cu "pruncii". Auditie placuta!

| DomnulCuPruncii a răspuns (pentru anonim_4396):

Domnul cu pruncii laughing Ce dragut suna.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wiz Khalifa - See you again?
youtube.com/watch?v=RgKAFK5djSk

| DomnulCuPruncii a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu man..alta (asta o stiu)

| anonim_4396 explică (pentru DomnulCuPruncii):

Ti minte ceva versuri?
Sau poti sa descrii videoclipul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar putea sa fie asta: Marlon Roudette - Flicker.
https://www.youtube.com/watch?v=coSRPCrTw2c
Nu se intelege clar daca in videoclip sunt imagini cu un pian sau doar se aud sunetele unui pian. Banuiesc ca e a doua varianta, pentru ca spui ca nu ai ajuns la televizor inainte sa dispara informatia.
Oricum, daca nu e aceasta, sper sa o gasesti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca iti alearga prin minte ideea de a-ti schimba numele in "Domnul cu pruncii", stii pe care prunc trebuie sa-l cinstesti!
Oricum, multuuu pentru raspuns si apreciere!
O zi buna!

| DomnulCuPruncii a răspuns:

Versuri nu tin minte si refrenul este in pian simplu dar suna angelic, si asta m-a atras la melodia asta. Chiar nu știe nimeni ceva de genul... E nouă... Kiss tv.