| Deliric1 a întrebat:

Deci reformulez o intrebare pe care am pus-o si acum ceva timp dar din pacate am primit doar un raspuns.Deci saptamana viitoare imi voi deschide un radio si am nevoie neaparat de un nume pentru radio ceva care sa fie de exemplu "Nume" fm precizez ca radioul o sa fie bazat foarte mult pe muzica de club minimal si chestii de asta doresc sa imi lasati raspunsuri cu diverse nume urgent!

1 răspuns:
| TudyBAM a răspuns:

Pai eu as zice... Radio Boom dar nu stiu despre ce va fi radioul!