| Alexandru72 a întrebat:

Deci, TPU, ce credeti despre trupa Three Days Grace? Astept pareri.
http://www.youtube.com/user/ThreeDaysGraceVEVO?feature=w atch

12 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Doar acceptabili.

| Wøodenpints a răspuns:

Meh, o panaramă de trupă. Nu mi-au plăcut niciodată.
Au un instrumental mult prea simplu, din câteva acorduri de chitară iar vocea aia plângăcioasă sună....gay.
E cam ce-ar asculta drăcoaicele de 13-14 ani care vor să se simtă rockerițe.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Îmi place foarte mult. Au nişte melodii interesante şi sunt pe gustul meu. Sunt printre preferaţii mei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-au plăcut niciodată, sunt comerciali şi le lipseşte complexitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place trupa.
Asta-i melodia mea preferata:
http://www.youtube.com/watch?v=bjGVYHAhFeI

| Alexandru72 explică (pentru anonim_4396):

Tare, melodia asta a fost prima melodie care am ascultat-o de la trupa.

| irbis96 a răspuns:

Sunt super, pacat ca nu prea mai scot nimic in ziua de azi sad

| Negrea_Amalia_1995 a răspuns:

Nu pot sa vad videoul

| Alexandru72 explică (pentru Negrea_Amalia_1995):

Acela nu este video, este pagina lor de youtube, de acolo gasesti mai multe videoclipuri

| BlackWaltz a răspuns:

Nu-mi plac.