| Nane a întrebat:

Din 52147 de utilizatori nu are nimeni o invitatie pe www.iplay.ro? Nu vreau recomandari. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Se pare ca nu au sau nu vor sa-ti dea tie. Life sucks. Sunt forumuri unde se fac astfel de schimburi, orienteaza-te spre ele.

2 răspunsuri:
| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Scz n-am invitatie

| love4u a răspuns:

Vroiam sa iti raspund si mai devreme, ca ai postat intrebarea aceasta de zeci de ori.

Eu am avut cont pe iplay, dar am primit disable pentru low-ratio, deoarece in perioada aceea am fost plecat si accountul a fost inactiv. Am cont pe xz, xplor, af, si altele, dar pe iplay nu am.