| IzvorulDeIntelepciune a întrebat:

Din cauza problemelor de sanatate Selena Gomez a decis sa se retraga din viata publica. Ce parere aveti despre asta?
http://www.gandul.info/......r-15635469

4 răspunsuri:
| AndreiLazar2009 a răspuns:

Imi pare rau de Selena Gomez sad

| Mayhem666 a răspuns:

Imi pare foarte rau pentru Selena Gomez, pentru ca a fost, este si intotdeauna va fi cantareata mea favorita, dar cred ca a facut foarte bine ca s-a retras pentru o perioada de timp, pentru a se ingriji de sanatate. Este mai important pentru ea si de asemenea pentru fanii ei ca ea sa fie sanatoasa si fericita cu o viata lunga, decat sa apara in nu stiu ce show, si boala sa i se agraveze. Eu sper sa se faca mai bine si apoi sa revina. Eu ii urez multa sanatate!

| UnBroken2016 a răspuns:

Putea sa fie si Adele sau André Rieu, era la fel de neinteresant.

| Sociopat a răspuns:

Irelevant