| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Din cei 84606 de usheri care au pus intrebari la aceasta categorie majoritatea sunt afoni. Puțini sunt cei care ascultă muzică adevarată. Păcat, mare păcat pentru soarta românilor.
http://www.youtube.com/watch?v=gd0Fi5ngR6c
http://www.youtube.com/watch?v=xCFEk6Y8TmM&feature=relat ed
http://www.youtube.com/watch?v=uTlPPqPodiA&feature=relat ed
Dar asta este. Proști v-ați născut și proști o să muriți!
Cine răspunde mai injurios înseamnă că se simte prin majoritate.
Iar acum întrebarea mea este:
De ce ascultați "muzica" "slobozită" de Inna.gutza,connect-r(sau cum s-o scrie numele asta de gypsy.), lady gaga si nu mai stiu, din care pe lângă ca nu întelegeti versurile trăiți un vis american in fiecare zi din care nu va mai scoate nici salam? Iar daca nu ascultati acest gen de "muzică" atunci ce ascultați?

6 răspunsuri:
| arinali80 a răspuns:

Bolero de Ravel si asta e uitata din pacate http://www.youtube.com/watch?v=Urfjyj4FnUc

| WhiteWolf7 a răspuns:

Scuza-ma dar eu nu ascult "muzica slobozita de Inna(pitipoanca aia, o stiti voi), Gutza(tiganu borat, si pa-la il stiti), connect-r(analfabetu dracu), ci ascult muzica aia satanista in opinia unora, sper ca nu si in a ta.
Apropo, ca exista si muzica romaneasca buna(in afara de rock) doar ca nu exista nimeni care sa o promoveze, deoarece in tara asta ca sa fii promovat trebuie sa faci striptis(da, am vrut sa scriu incorect) pe scena, sa ti-o tragi cu toti cei de pe scena, si bineinteles cu un manager sau un director, si gata, nu mai ai nevoie de voce, ceea ce lipseste cu lopata de la cei enumerati de tine, si multi altii, nu mai conteaza talent, nu mai conteaza nimic.De ce? Pentru ca suntem condusi de Guvernul de care suntem condusi, si dupa ce ca nu ar fi de ajuns il mai si lasam sa ne fu, ta anal, dar ma rog...cum zicea cineva odata "Guvernului ar trebuie sa ii fie frica de cetateni, nu cetatenilor de Guvern", dar nu ai sa vezi asta in Romania, de fapt mai nicaieri in lume.Pacat.
Si nu uitati...http://www.youtube.com/watch?v=pGyc9PNy94w.

| mika a răspuns:

Gusturile nu se discuta, nu ai dreptul sa-i bagi pe gat nimanui genul tau de muzica pe care-l asculti, esti usor impertinent si nesimtit...fiecare asculta orice gen de muzica "slobozit " pe care il doreste...acum normal ar fi ca" 84606 de usheri afoni" sa-ti sara in cap!

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT explică (pentru mika):

Nu i-l bag nimănui pe gât, doar îl recomand. Vorbim, că doar nu pot sa bag pumnul prin pc si să vă arat ce muzică ascult eu.

| LivLiviu a răspuns (pentru mika):

Nici că puteai sa o zici mai bine happy