| Ađııa a întrebat:

Din melodia My Obsession - Cinema Bizarre : ce inseamna versul "My fetish you are"
Fundita cui ma lamureste. big grin :*

Răspuns Câştigător
| trixxie_8079 a răspuns:

Pai...tradus motamo ar fi : tu esti fetisul meu. acum intrebarea e ce inseamna fetis, nu? ei bine fetisul este un cuvant destul de neobisnuit pentru unii, pentru altii un subiect tabu. Originea cuvantul provine din portughezul "feitico" – obiect cu puteri magice, spirituale. Fetisul reprezinta o atractie neobisnuita pentru un obiect ce poate intensifica viata sexuala. Barbatii au fetisurile lor, sunt atrasi de tocuri inalte, lenjerie intima, portjartiere, chiar si culoarea acestora poate. sper ca te-am lamurit:*

1 răspuns:
| LeerieVonTeese a răspuns:

Esti idolul meu happy