| Adeeeeeee a întrebat:

Dintre Guess Who, Puya si Smiley ce alegeti? Dar dintre Inna, Alexandra Stan si Alessia? Vreau argumente...

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Dintre Gues who,Puya şi Smiley îl aleg pe Smiley. Nu-mi place foarte mult de el, dar l-am ales datorită genului pe care îl cântă.
Eu una nu îi suport pe ăia care recită versuri. (căci nu pot să zic cântă)
Dintre Inna, Alexandra Stan şi Alessia...nu sunt sigură, dar în niciun caz nu Inna! Pur şi simplu n-o suport.

4 răspunsuri:
| Crisis a răspuns:

Eu nu aleg niciunul. De ce? Am explicat-o de 100 de ori.
Guess who- A fost bun atunci cand era pe 20cm Records in Anonim, acum e mai mult decat un ****, are versuri de gradinita si ce e mai rau, crede ca face rap.
Puya- un ratat, cat a fost in La Familia pana prin 2005 a fost ok pentru ascultatorii genului, dupa s-a prostit si a inceput sa fie curva in industria muzicala.
Smiley- poponar, de cand a venit in Simplu nu mi-a placut. Pe unde vine strica tot.
Inna, Alexandra Stan si Alessia- pitipoance, toata lumea le adora, toata lumea le asculta si mi se face o scarba de nedescris cand vad atata lume ca se bucura de muzica lor lipsita de sens, originalitate, emotie, trairi s.a.m.d.
In concluzie toti "artistii" enumerati de tine sunt vai de ei.
Stay metal/ Rock on.

| Dumnezău a răspuns:

Sepultura si Queen straight face

| zentarim a răspuns:

Nimic! Sunt varza toti!

| mickeye a răspuns:

Nu îmi place Guess Who, dar îl aleg pe el. Puya nu mai îmi place, iar Smiley e un cocalar și de când cântă în engleză, e penibil.
Dintre Inna, Alexandra Stan Și Alessia o aleg pe Adele..scuză-mă,dar Inna, Alessia n-au nicio treabă cu muzica.