| andra_7810 a întrebat:

Dintre melodia http://www.youtube.com/watch?v=pBI3lc18k8Q si http://www.youtube.com/watch?v=x9tZvYZaFX0 care e mai misto, ca trebuie sa aleg o melodie preferata pe care trebuie sa dansez?

30 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Ambelelove struck

| Petronela a răspuns:

Jason Derulo-Whatcha Say

| Mary Marry a răspuns:

Jason Derulo.Este super draguta melodia, pe cand Alejandro mi se pare stupida iar videoclipul ma sperie rau.

| 100 a răspuns:

E mult mai frumoasa Jason Derulo - Whatcha Say

| ThinkPink a răspuns:

Jason derulo sigur, cantecul e foarte tare
funda?big grin

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Greu de spus.Imi plac amandoua.Sa zicem ca pentru dans(care nu stiu la ce iti foloseste acum) Lady Gaga-Alejandro deoarece mai poti face si teatru pe ea. Vreau si eu sa vad ce coregrafie trebuie sa faci.Sa mi-o arati si mie.

| BeYoU a răspuns:

Watcha say! cu siguranta :d e si mai ritmata

| Roxx_2428 a răspuns:

Prima.
Dar depinde si de gustu`tau.si pe care dansezi tu mai bine.
fundita?

| PaulB a răspuns:

Lady gaga - alejandro e mai faina :X
dar pe jason derulo - watcha say poti dansa mai bine straight face
Deci.nu stiu sad
Ia-o pe Jason Derulo - Whatcha Say

| eliza a răspuns:

Cred ca prima happy

| rvr a răspuns:

Jason Derulo - Whatcha Say. cred ca ii mai faina :X

| cosmin_2318 a răspuns:

Parerea mea e ca e mai misto Lady Gaga - Alejandro. mi se pare mai potrivita.happy

| kiss1 a răspuns:

Imi plac amindoua dar daca trebuie sa dansezi alegio pe cea cu Lady Gaga, te-am pupat.

| geoolina a răspuns:

Eu zic ca prima Jason Derulo - Whatcha Say

| Gentiana a răspuns:

Jason Deluro...normal

| thisissolawl a răspuns:

Lady gaga

| sTeFaN_2897 a răspuns:

A 2-a: watcha say, parerea meabig grin, desi sa stii ca alegerea e foarte grea, ambele sunt mistohappy. Oricum raman la a 2-a. Sper sa nu se supere Gaga pe minelaughing. Baftathumbs up!

| lovelovelove a răspuns:

Alejandro :X melodia mea preferata si ma cheama alexandra :X laughing plzzz alege alejandro plzzzz!

| kidda97 a răspuns:

Lady Gaga - Alejandrowinking

| yonutz1996 a răspuns:

Watcha say happy

| Juliebelle a răspuns:

Mie imi plac amandoua, dar pentru dans, cred ca mai potrivita e prima. e mult mai ritmata.
winking

funtitza?batting eyelashes

| adry_4721 a răspuns:

Pai sunt amndoua frumoasedar eu o prefer pe a doua. Imi place imaginea cu star struck.Si spor la dans. pupkiss.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e vorba de dans, fie ca-mi place sa nu, incearca pe cea cu Lady Gaga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jason Derulo - Whatcha Say

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A 2 a lady gaga alejandro

| dulcikgirl123 a răspuns:

Lady GaGa-Alejandro.

| roxydiva a răspuns:

Prima imi place
:-xfoarte mult

| nuamnume_6636 a răspuns:

Primahappy