| saku970 a întrebat:

Dintre trupele Koreene 2ne1 si SNSD (Girls Generation) care va place mai mult si care vi se pare mai tare?

Răspuns Câştigător
| Alrawan a răspuns:

2NE1 are the best!
Naega Jeil Jal Naga! love struck
Mai ales CL şi Dara

| saku970 explică (pentru Alrawan):

Hmmm...chiar daca am un sigur raspuns (ma asteptam sa fie putine, sunt putini fani Kpop in Romania), este raspunsul pe care il vroiam happy.Si mie tot 2ne1 imi plac chiar vorbeam cu o fata azi careia nu ii place 2ne1 si ii place SNSD si eu eram revoltata laughing deoarece mie imi place 2ne1 iar ca sa fiu sincera le urasc pe alea de la SNSD...prea multe fite pe capul lor, dar faza cea mai proasta este ca tot zicea ca SNSD sunt mai bune si ma enerva! laughing Oricum ma bucur ca esti de aceiasi parere cu mine!

3 răspunsuri:
| beauty00 a răspuns:

Pai...amebele trupe sunt minunate:X Nu pot sa aleg! Din 2ne1 imi place Cl si Dara iar din snsd Tayeon si Yoona:X