| lilika_9021 a întrebat:

Dj Rynno and Sylvia - Tu Eres(cine stie versurile?)

3 răspunsuri:
| PCDemon a răspuns:

Le gasesti pe MetroLyrics.com

| alexkoopa a răspuns:

Mai bine nu intreba. Locuiesc in Spania de multi ani si nu inteleg mai nimic din melodie, e plina de dezacorduri, gresel gramaticale si de pronuntie. Nu stiu cum de au curajul sa publice asa ceva, parca e tradusa cu Google translator, rusine. De fapt nu ma prea surprinde. In Romania fiecere taran manelizat se apuca de muzica dance in ziua de azi. (Sper sa nu ranesc pe nimeni)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii dau dreptate lui alex. locuiesc in Spania si este o melodia foarte foarte rea.In locul lor nu o mai publicam.