| Little Kid a întrebat:

Doamne nu mai suport! atatea intrebari cu Miley Cyrus, Demi Lovato, Selena Gomez etk...inteleg k sunteti fani(disperati) dar nici chiar sa ne omorati cu intrebarile angry
Cine este contra, mana sus! sa va vad thumbs up

Răspuns Câştigător
| MisterKat a răspuns:

Sunt idolele adolescentelor "pseudo-virgine" aceste dive. De ce spun asta? Sa te uiti la fetele de 14-16 ani care pun intrebari legate de sex si apoi si legate de Miley si toata satra asta...
Am vazut intrebari legate de numarul de telefon, id de mess etc... Cum poti sa fii asa de idiot incat sa nu intelegi ca oamenii astia stau cam toata ziua la filmari, in studio-uri si nu au timp de messenger/telefon.
"Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul!"

36 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu sunt de acord cu tine!winking
Deja m-am saturat de intrebari despre Miley si alte ''vedete''. Si macar daca ar fi intrebari serioase.winkingNumai asta aud ''Care e id lui Miley'',''Care e nr de telefon a lui Miley'' si alte tampenii chatterbox
Sunt multi fanii pe aici straight face

| Bishop a răspuns:

Am ridicat si eu!

| SweetCandy a răspuns:

Mai eu nu am nimic q vedeta in sine...mai mult q fanii astia dezlantuiti!laughing

| Swany a răspuns:

Ridic si eu o mana big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

De acord, dar degeaba.

| Demoiselle a răspuns:

I-ati uitat pe cei de la tokio hotel si rbd...nu am nimic cu ei sau cu fanii lor... dar de asemenea si eu sunt f f f f popularibig grin

| Jonsdottir a răspuns:

Eu!laughing cat le "iubesc" eu pe "starletele" astea

| Klara a răspuns:

Bre, am si eu o intrebare, asa...mai pentru mintea mea aia mica.
Cine lupa mea e Miley Cyrus? :O

| Little Kid explică:

Asa va vreau >:d

| Little Kid explică:

@ anonim: dc sa nu intru pe site din cauza unor intrebari STUPIDE? gandesti foarte prost.

| Little Kid explică:

Recunosc imi place(oarecum:-s) cum canta selena si demi dar gasesc pe google daca am nevoie de ceva.de unde sa stie utilizatorii TPU nr de tel al lui miley si id-ul ei?waiting

| delia_6706 a răspuns:

Pe mine ma enerveaza aia care dau comentari contra puteti sa ii lasa-ti in pace dar nu ce tampita e miley m-am saturat ca sa ii faceti pe ceilalti sa se supere! Nu sunt un mare famn dar voi sunteti problema ca ce sa faca vedetele sa se omoare sau sa isi omoare fani sau ce credeti ca plateste ca sa aiba fani.happypa

| cîrne a răspuns:

Stii care-i faza, s-a ridicat de atatea ori problema asta, incat devine enervant sa mai vezi iarasi pe cate unul ca se simte ofuscat ca se tot intreba despre miley cyrus si mai stiu eu cine.se face prea mult tapaj pe chestia asta.pana la urma sunt copii, trebuie sa-i intelegem.

| dulcika a răspuns:

Buna.

eu nu sunt nici contra dar nimic de acord, da parca sunt uni sunt prea disperati... acum nu mi-o luati in nume de raw dar ara trebui sa o lasati mai usor frate...am avut si eu o nebunie din asta, era in vreamea aceea cand "se despartise" RBD si le ascultam mereu melodiile si cand deschideam gura imposibil sa nu zic ceva de ei, sa-i laud sau cv de genu... dar acum cu Mley Cyus, Demi Lvato Jonas Broadars e prea de tot...laughing...sunt de-a ta!happy

| anonim_4603 a răspuns:

Sunt contra Selena si Demi
sunt fan Miley dar nu am pus nicio intrebare legata de ea pentru ca totul se gaseste pe Googlewinking

| marry a răspuns:

Eu sunt contra

| msgirl a răspuns:

Dintre astea o urask numai p selena gomez da n-am nimic k celelalte... ridik un deget

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa-ti spun si eu ceva. Prin intrebarea asta ai facut si tu acelasi lucrubatting eyelashes And... btw... nu am mai vazut recent vreo intrebare care sa aiba legatura cu gagiciletongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

contra

anti miley crus sh hannah montana laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ridic si eu o manawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum imi dau seama ca m'ai bagat in ceata. Cine e Selena Gomez?!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ridic si eu... aaaa... ridic... paharul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au luat si copii vacanta si au invadat acest site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt contra tot timpul! asa ca baga si de la mine o contra!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ju sunt asa dar nu sunt nici de acord cu tine. Eati cam nebuna fetito sau baiatule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca tie nu`ti convine dc ntri sa te uiti? fiecare cu gusturile lui! si daca nu mai suporti asta e.happy.nu mai intra la pc daca nu`ti convinelaughing.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... nu crezi ca exagerezi si tu putin? Adick da nici nu trebuie sa se vorbeasca atat despre ele... DAR TIE NU-TI PLAC?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ridic 2 maini...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ridic si picioarelebig grin