| Little Kid a întrebat:

Doamne nu mai suport! atatea intrebari cu Miley Cyrus, Demi Lovato, Selena Gomez etk...inteleg k sunteti fani(disperati) dar nici chiar sa ne omorati cu intrebarile angry
Cine este contra, mana sus! sa va vad thumbs up

Răspuns Câştigător
| MisterKat a răspuns:

Sunt idolele adolescentelor "pseudo-virgine" aceste dive. De ce spun asta? Sa te uiti la fetele de 14-16 ani care pun intrebari legate de sex si apoi si legate de Miley si toata satra asta...
Am vazut intrebari legate de numarul de telefon, id de mess etc... Cum poti sa fii asa de idiot incat sa nu intelegi ca oamenii astia stau cam toata ziua la filmari, in studio-uri si nu au timp de messenger/telefon.
"Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul!"

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat, le iubesc pe Miley Cyrus, Demi Lovato, Selena Gomez...Sunt alaturi de ele oricand si oriunde.As vrea ca ele sa vina si in Romania.Noi,fanii din aceasta tara le asteptam cu bratele deschise.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dac avem intrabari este pentru ca vrem sa stim ceva no trebuie sa la inervati domnilor, daca nu vreti mai multe ne ziceti. dar... nici in forta aceasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai impotriva noastra? nu-i treaba ta ce credem noi despre ele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EU nu sunt dea cord miley e urata. DOAR SELENA, DENI sunt frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai cele mai multe intrebari se refera la miley ca-i celebra mie nici nu-mi place hannah montana fara disney cenel ea era tot o cantareatafara ca nimeni so no cunoasca si aia de la televizor te conving sa cumperi toate draciile cu hannah montana prietena mea pe strada facea ca sfinti so convinga pe maicasa sai cumpere ceva hannah. Mie imi place LADY GAGA chiar daca oameni zic ca e ciudatahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaco