| OHmyGosh a întrebat:

Doar cineva intelegator si bun la suflet vreau sa citeasca asta, deoarece multi imi dati raspunsuri rautacioase si va bateti joc.
1big grineci in primul rand imi pare rau de ce-am m, ai spus despre Miley Cyrus...pentru fani. Mi-am dat seama ca si ea tot om este.
2:Nu imi pasa daca voua vi se pare ca sunt nebuna(nu sunt)si daca sunt obsedata de Selena, deoarece multa lume are cate o obesie. Mi se pare ceva complet normal.
3big grine ce oare multe fane Justin Bieber au ceva impotriva Selenei?sad. Eu zic ca este invidia, deoarece ele viseaza cu ochii deschisi sa le pice din cer Cupidon si sa se indragosteasca J. B. de ele.
4tonguee mine ma deranjaza enorm de tare, deoarece o iubesc mult pe idolul mea(ca idolul, nu sunt lezbylaughing) faptul ca fanele Justin cred ca Sel se foloseste de el in relatia pe care o ausad. Este oribil.Selly are o inima mare si e blanda, buna la suflet, iar ei 2 se iubesc.Au vrut din aceasta cauza sa se ascunda atata timp... Din cauza acelei prese rele si de gura la majoritatea fanelor lui Justin care au jignito pe Selena ingrozitor, au amenintat-o si au facut-o sa sufere. Ea pana la urma a spus asta.
5:Iata ca muzica o face pe Selena sa se exprime si albumul urmator va vorbi in melodii despre suferinta ei. Faptul ca il iubeste pe Jus, insa fanele lui(in mare parte)sunt contra relatiei si ca inima ei a simtit ceva dureros prin ce i s-a intamplat.
6:Selena si-a mai revenit din suferinta(chiar ea a zis asta), a confirmat si ea relatia si se simte mai bine, iar numaul faniorl nu ii scade.Ba chiar creste. Le-a multumit fanilor caci o sustin si nu e impotriva relatiei cu Bieber si famila o sustine.
7:Nu credeti ca normal ar fi ca si fanele lui Jus sa fie de acord cu relatia? Deoarece ele nu se gandesc ca si J. B. sufera odata cu Selly.
*Am scris ca doar cei intelegatori si buni sa citeasca, referindu-ma sa nu citeasca cei care o jignesc pe Sel, fanele rele(nu chiar toate)Justin si cei care sunt impotriva.
Funda mare, grasa, lata, enorma!

Răspuns Câştigător
| AndRa003L a răspuns:

Te sunstin. Nu il ador pe JB, dar il admir fiindca este imp. cu idolul meu. Lumea nu ar trebuie sa rada de tine, si eu am obsesii. Imi place guma. O mestec mereu. Ciar si acum

13 răspunsuri:
| aly_1946 a răspuns:

Ba da...adica e treaba lor si mie chiar imi place mult de selena.dar si de justin...complet de acordwinking

| Mirruna a răspuns:

Cati ani ai? happy

| OHmyGosh explică:

Am 13 ani si daca vrei sa stii Sel are fani si de 40 de ani.

| OHmyGosh explică:

Multumesc de raspunsuri.dau funda cand va merge pentru ca deocamdata nu stiu de ce nu mergesad

| TeoPT a răspuns:

Cui îi pasă de rahații ăștia de cântăreți?
Cui îi pasă de întrebarea ta?
Selena Gomez, Justin Bieber, Miley Cyrus sunt în fiecare întrebare. Crezi că te diferențiezi cu ceva? Ești doar o fetiță care nu știe să aprecieze muzica bună. Cui îi pasă că tu o adori pe Selena Gomez și nu pe Miley Cyrus? Sunt la fel, la fel de paralele cu muzica, la fel de afone, la fel de comerciale. Cui îi pasă? Tot muzică de rahat e, deci din partea mea n-ai decât să o asculți și pe Demi Lovato dacă vrei. Nu ne pasă! De ce? Pentru că numai de ăștia se vorbește peste tot, toată lumea e obsedată de ei, nu te simți mai specială pentru că nu ești. Listen to good music, losers!
Baftă

| OHmyGosh explică:

Uite din aceasta cauza am spus sa raspunda decat oamneii bunicrying.
Sunteti nesimtiti, sincer aia care faceti asta.Va luati de Selena.de ce? Pentru ca e inmca la inceput? Ia sa vedeti voi ca va ajunge mai mare decat multi cantareti.
Ca actoare deja a ajuns si va continua.
Voi nici macar nu stiti cate premii a luat si cati fani are, de toate varstele sunt fanii ei!tongue

| OHmyGosh explică:

Selena nu canta muzica de rahat,nu e un rahat.
Tu esti un **** cu ochi, dobitoc si mitocan.
Nici n-ai pus mana aia scarboasa vreo data sa asculti o melodie de-a ei.
Ia asculta"A Year Without Rain","Ghost Of You","Who Says", iar daca esti ma zapacit"Naturally".
Ia baga"GirL meets World"sa vezi ce suflet bun are si sa vezi ca are o gramada de fani.
Parintii mei ii apreciaza si ei muzica si o respecta.
Tu esti un...hai sa nu injur!

| aylyn_2380 a răspuns:

Nu stiu ce fani mai is ori la sel ori si.b. daca fac astathinking fani adevarati se obisnuiesc cu schimbarile si le accepta bucurosi!-parerea mea

| TeoPT a răspuns:

@ILoveSEL
Nu am cu cine discuta. Ești prea obsedată.
E foarte OK să ai un idol, dar în halul ăsta nu. Nu m-am luat de Selena ta ci de muzica ei de rahat, faptul că face parte din curentul coca-pitzy-pop o face o artistă foarte slabă. I-am ascultat melodiile. Nu au nimic interesant, nimic care să impresioneze, doar voce modificată, aceeași mimă a talentului ca la 10.000 de artiști, melodii făcute pe calculator cu instrumental varză.
De aia e Selena de rahat, pentru că muzica ei o face de rahat. Nu mă iau de ea pentru că nu o cunosc, doar de muzica ei.
Ia ascultă tu Metallica - The Unforgiven sau Guns N Roses - November Rain sau Led Zeppelin - Stairway to Heaven sau Black Sabbath - Iron Man sau Bon Jovi - You Give Love A Bad Name. Genul ăsta de muzică are un instrumental de excepție, o voce excelentă și un mesaj care îți intră în suflet. Asta e muzica bună, nemuritoare. Nu afonismele Selenei Gomez. Melodiile ei sunt de 2 lei. Cum poți asculta așa ceva? Una e să o respecți pe ea, alta e să fii obsedată de niște melodii de doi bani.
Get a life
Baftă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Si ce? Si eu am o parere destul de nasoala despre tot aceste non-valori promovate pe la Kiss FM tralala si tot oameni suntem cu totii.
2. Eu nu am nicio obsesie doar ticuri. Sunt extraterestra sad?
3. Intreaba-le, ce stim noi ce e in capul lor, oricum toti acesti cantareti superultrahiper mediatizati sunt la fel.
4. Idol nu are gen. Si este un zeu fals, fictional la care te inchini si caruia ii aduci jertfe. Iar fanele lui sunt niste analfabete si niste tembele. Si ce te faete grija de viata lor, ei nici nu stiu de existenta ta.
5. Mi se rupe in 14 parti de ostentativa asta. Si tie ar trebui ca si ei i se rupe de tine.
6. Tot mi se rupe
7. Ar fi normal sa nu mai fie JB si nici Selena pe toate posturile de muzica. In rest, treaba lor ce fac, lor le pasa de relatia ta sau a mea?
8. Sunt ateu, sunt nemiloasa, cruda, nu iert, ucid cu sange rece tralala.
9. Baga-ti-o deep inside.
A propos, o stii tu pe Selena in realitate pentru a fi obsedata de EA?
@7h30. Eu nu inteleg de ce te chinui aiurea. N-ai cu cine. E ametita bine de Selena asta a ei si vrea probabil sa ii alimentam obsesia pentru o funda amarata. Renunta. Sa speram ca fata asta isi va reveni si va asculta ceva de calitate si va lasa prostiile. Asadar, degeaba ii dai tu muzica adevarata, le va cataloga drept sataniste, de oameni dusi cu capul tralala chatterbox.
Sa ai minte.

| nonuta a răspuns:

Esti o fata faina pupici marix
si o iubi pe sell

| lollyd a răspuns:

Sa stii ca si eu am mai pus intrebari la care spuneam''raspunedeti si nu va bateti joc''Si chestia cu fanele lui Bieber sa stii ca nici eu n o inteleg.Sel este o persoana darnica si buna la suflet.Toti o jigniti si spuneti ca doar copii de 9 ani o mai asculta.Dar si mama mea e fana si chiar si bunicii si tatal meu.Mare Branza.Voi cum ascultati Lady Gaga? si toate cantaretele astea care fac muzica d emantuiala... Daca nu va place de cineva asta nu e motiv sa i jigniti pe cei carora le place persoan respectiva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma fara suparare acum, da' tu chiar nu stii ce fel de persoana este Selena Gomez. Fiecare poate sa minta, inclusiv ea.
Ia asculta tu Ne-Yo-Never knew I needed
Asta'i melodie adevarata!