| Dragosdoar a întrebat:

Doar eu sunt singurul de-aici care se bucura de faptul ca prostia asta muzicala nu a ajuns mai departe acum 2 ani. Imi cer scuze ca nu sunt la curent, si stiu ca e 2024, dar totusi, chestiile astea au ajuns sa prinda la public asa bine in Romania de am ajuns sa le trimitem la concursuri muzicale?

https://www.youtube.com/watch?v=KJSrbvtDbW0

4 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

De e e prostie? Esti subiectiv si nu e bine, proiectezi cum vezi tu treaba la toti ca si cum toti ar trebui sa o vada prostie.

Depinde de om, fiecare are genul lui de muzica care-i place, daca nu-mi place mie nu inseamna ca nu place si altuia.
Orice muzica e frumoasa in felul ei, m-am uitat si nu mi se pare deloc ceva deplasat. Nici mie nu imi place, dar suna bine la general. Nu a ajuns mai departe dar putea sa ajunga.

Bine zis, suntem in 2024! Nu in 1950.

| Dragosdoar explică (pentru Mosotti):

Mă refeream la combinatie, manele nu se combină bine cu rocku, cu chitari electrice si cu răgușeli rokerești. Se potriveste cu folku vestic, dar nici de cum cu cel balcanic. Suna prea anacronic, prea nepotrivit, nu stiu dacă folosesc gresit cuvantul

| Mosotti a răspuns (pentru Dragosdoar):

Suna dupa tine asa, dar nu stim daca pentru toti suna asa, poate unora li se pare okey.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Te bucuri prost. Prostia aia a fost facuta (SI BINE!) de unii care nu fac in mod normal asa ceva.