| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Doresc sa cumpar o boxa jbl charge3 de pe eMAG, la pretul de 30 de lei.Stiu ca este fake.Credeti ca se va auzi ok?(stiu ca nu e ca cea originala dar ma refer daca va fi ok)

1 răspuns:
| GeorgeVeteranu a răspuns:

Nu se va auzi chiar asa de ok, nu va avea cine stie ce bass, bateria tine mai putin, nu stiu exact daca are 3w sau 5w dar cred ca 3w.
Daca vrei o boxa doar pentru tine este ok sa zicem dar cand o scoti in exterior nu o sa se auda chiar asa ok.