| Bogdanel97 a întrebat:

Dupa parerea voastra are Romania sansse sa castige anul acesta Eurovison? Care prestatii vau mai placut? De exemplu un Top3 al meu ar fi:
1.Romania (sunt roman deci nu am cum sa nu tin prima data cu tara mea)
2.Slovenia
3.Grecia

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca Romania va castiga niciodata... nu tine doar de calitatea muzicii ca nu dau premii niste jurati, da premiul populatia care voteaza si nu avem chiar asa multi prieteni in Europa

| Melcul a răspuns:

Nu are nici o sansa si nici nu o sa cistige vreodata.

| Byucc a răspuns:

Acum eu stiu ca a trecut deja Eurovision-ul. Preferatii mei erau Olanda, Irlanda si UK happy