| Addaa1998 a întrebat:

Dupa parerea voastra,cine ar fi trebuit sa castige la "Te cunosc de undeva"?

Mie de la bun inceput mi-am placut si sunt fana lor! Jos palara pentru talentele lor! JORHE SI LORA! Mie imi era tot una cine castiga dintre cei doi, dar nu ma pot impaca cu ideea ca nu a castigat Lora. Deci va cer parerea!

6 răspunsuri:
| Addaa1998 explică:

'palaria'*greseala mea din text

| BiaIoana98 a răspuns:

Nu e nici o banuiala, Lora ar fi trebuit sa castige.In toate showurile pe care le-a avut la Te cunosc de undeva s-a vazut cu adevara ca ea a fost, ce-i cert mai tot timpul 1 la 1 cu personajul principal.Eu una eram siura ca va castiga ea.A semanat perfect cu Lady Gaga, teribil de mult sau inimaginabil de mult, pana si mama mea a crezut imposibilul la noi si acela de a veni Lady Gaga in platou. Voturie au fost date prost, doar unele/unii au fost inteligenti, pacat ca nu a fost iar la alegerea publicului.Regula concursului zicea sa semeni, sa fi 1/1 cu personajul dat, nu sa castigi doar printr-un farmec aproape nul, o popularitate FAKE.

| omblodon a răspuns:

Lora

| FastAndFurious a răspuns:

JORGE a fost cel mai adaptabil, mai implicat si simpatic. E pur si simplu fenomenal cum poate fi oricine vrea, pana la detaliu. Lora are voce frumoasa dar nu i-au iesit toate personajele.

| Hieer a răspuns:

Lora ar fi trebuit sa castige (parerea mea)>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lora este una dintre puţinele artiste din România cu personalitate. Poate chiar singura, având în vedere noul " val " de aşa-zise " vedete " ce se tot lansează săptămânal în ţara asta. A reuşit în fiecare emisiune să mă uimească, deşi îmi propuneam să nu mă mai mir de talentul ei, mereu avea ceva în plus. M-a convins încă din sezonul întâi, când a imitat-o foarte bine pe Cyndi Lauper. După aceea au urmat alte interpretări fenomenale, începând cu Gwen Stefani, care a fost fenomenală şi terminând cu Sinead O'Connor, la care, pur şi simplu n-am mai avut cuvinte, pentru că a fost absolut genială. A imitat în decurs de 2 săptămâni, ambii regi ai muzicii pop, respectiv Michael Jackson şi Madonna şi a făcut-o foarte bine. A urmat finala, unde am avut parte de o interpretare perfectă din partea ei, atunci când ne-a arătat că Duffy poate fi imitată foarte uşor, chiar dacă ai crede că are o voce unică. Din păcate, fanii au decis atunci, sau cel puţin, aşa ni s-a spus nouă, că CRBL a fost cel mai bun, iar ea a terminat pe locul al 2-lea. A venit sezonul al doilea, iar Lora a anihilat orice dubiu, le-a demonstrat poate şi celor mai mari sceptici că are o voce minunată şi un talent incomensurabil. A imitat foarte bine doi bărbaţi(Connect-R şi Frank Sinatra), a imitat destul de bine încă un bărbat(Nino D'Angelo), a imitat perfect nişte artiste incredibile(Adele, Celine Dion), la fel, a imitat perfect alte două artiste total diferite(Pink, Katy Perry), iar în ultima emisiune a făcut-o perfect pe Lady Gaga.

Dacă avea ceva de demonstrat, a făcut-o încă din jumătatea primului sezon, când ne-a arătat tuturor că are o voce minunată. N-o fi câştigat ea premiul, dar sunt sigur că a câştigat admiraţia şi respectul a foarte mulţi români.