| ingerashpierduth a întrebat:

Dupa voi care credeti ca este cel mai porno videoclip facut de una dintre vedetele noastre din romania? Dar facut de alte vedete de peste hotare?
laughinglaughing

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Din tara Laura Andresan cu melodia care se stie foarte bine. Un munte foarte vestit.

Din strainatate 50 Cent si Snoop au cele mai explicite cred eu.

| pwp a răspuns:

Alexandra stan-lolipop.

| Betty18 a răspuns:

Din strainatate probabil Lady Gaga-Alejandro, iar de la noi Laura Andresan

succes

| aragon18 a răspuns:

Din Romania, Alexandra Stan - Lollipop straight face nu suport videoclipul alaa laughing

| KidDu` a răspuns:

Http://wiwibloggs.com/......the-final/ da un vot pentru romania ! pls ! :*

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Din tara nu stiu. Dar stiu ca de peste hotare Christina Aguillera.

| lolitagirl a răspuns:

Alexandra Stan-Lolipop si de peste hoataree...Pamela Anderson sau Briteny laughing nu stiu.

| stefangeles a răspuns:

Toata lumea stie ca Sexy Braileanca le are cu asa ceva, iar peste hotare Carmen Electra sau Pamela

| iverson a răspuns:

Romania : Laura Andresan - Muntele Venus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@stefangeles, glumesti? Sexy Braileanca?laughing
Nu, nu. Laura Andresan.

| deea4u a răspuns:

Puya~sus pe bar:X necenzurat.:X:X
de peste hotarethinking pamela

| kotys a răspuns:

Nu stiu daca ii porno, dar cel mai hot videoclip de la noi mi se pare ca ii cel al lui Kamara cu iubita lui, Ramona.