| Andreea`:) a întrebat:

E adevarat ca Anda Adam o copiaza pe Lady Gaga?

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Te referi la "My love on you"
O copiaza pe Lady Gaga pe Beyonce si pe Britney Spears intr-un singur clip.Chiar ca isi bate recordul de copy-pasteraised eyebrows

| elena a răspuns:

Dar Anda Adam are voce pentru cantat?
Eu cred ca si Loredana Groza incearca acelasi lucru.

| JoJo a răspuns:

Uita-te la ultimul ei videoclip : http://www.youtube.com/watch?v=qb74wmZY3qE Tie nu ti se pare ca "seamana prea mult" cu Lady Gaga? eu cel putin cand am vz prima data videoclipul m-am dus cu gandul direct la Lady Gaga:D ...acum fiecare cu ce i se pare:)

| CudiDaKid a răspuns:

Eu cred ca o copiaza

| T30D0RA a răspuns:

Desi nu recunoaste ca face asta, Anda Adam incearca numa' s-o copieze, dar nu reuseste, saraca.

| DeNyyy a răspuns:

Pai dupa videoclipul pe care l-a dat katy. asa se pare

| wormy a răspuns:

Cica asa e, da`nu prea'i reusestelaughing)

| Vizitiul a răspuns:

E adevarat ca te legi de un detaliu si pierzi esentialul? Astept stupidul!

| คเค๓เк a răspuns:

Da e adevarat!
dar niciodata nu o sa ajunga asa ca lady gaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Uita-te la videoclipul asta si-ti vei da seama http://www.youtube.com/watch?v=qb74wmZY3qE

| Christie a răspuns:

Doamne fereste! Sper ca nu!