| anonim_4396 a întrebat:

E adevărat că (,) chitarele din pack-uri nu sunt așa bune? Merită să iau http://www.xbase.ro/......-pack.html

1 răspuns:
| ellamaria a răspuns:

Buna Laura, am sa-ti dau un sfat pe care l-am primit si eu cu ceva timp in urma cand vroiam sa fac acelasi lucru ca tine... nu iti lua chitara de pe net chiar daca pretul este mai mic ca in magazin, mai bine du-te la un magazin de muzica, incearca cateva chitari vezi cum "zangane" si care iti place tie cum se aude aia sa tio iei. astea de pe net nici nu stii cum suna, te mai trezesti ca nu-ti place si dai banii degeaba. deci du-te la un magazin sa iti iei chitara, eu imi voi lua din Galati