| HumanoidWorldTokioHotel a întrebat:

E adevarat ca in 2011 Tokio Hotel vor veni in Romania?:O:O:O:X:X:X:X

9 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Suntem in 2011, s-a vorbit de asta dar incan use stie happy

| Raluu a răspuns:

Seria de concerte europene a formatiei va debuta pe 22 februarie si va include 32 de spectacole, in 19 tari. Din pacate printre acestea nu se numara si Romania.sad funda?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Personal nu am auzit dar dacă vor veni se va face toate cele necesare a se aduce la cunoștința fanilor despre concertul lor în România prin impresarul trupei și reclamă publicitară!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa vina cal iubesc pe bill enorm

| melisa_7182 a răspuns:

Da este adevarat

| HumanoidWorldTokioHotel explică:

Am auzit ca vor veni atunci cand este gata scena aia de la bucuresti lia manoliu cred:X:X:X:Xabia astept

| ToxiikGirl a răspuns:

Nu stiu sigur Dar sper ff mult sa vina!

| Colorfulx a răspuns:

Nu cred, pentru ca s-a terminat turneul Humanoid, si na.Dar e foarte posibil sa vina in 2012 pentru ca am auzit ca in primavara lui 2012 o sa isi lanseze un nou album, si o sa mearga in turneu si poate ne nimerim si noi. SPERANTA MOARE ULTIMA!

| Aliendina27 a răspuns:

Hallo. Uite ca suntem in 2014 si nu au venit. Poate vin si la noi in turneul "Kings Of Suburbia"