| ClaudiaFanMiley a întrebat:

E adevarat ca Miley Cyrus a semnat pentru Hannah Montana 4?

15 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Da e adevarat. Si o sa apara in usa in 2010. Si atunci am auzit ca personaju principal adica miley/hannah se muta in tennesse sad

| Annitu a răspuns:

Draq s-o pieptene!laughinglaughingprea obsedati sunteti de ea!

| Silvia a răspuns:

Nu stiu si nici nu ma prea intereseazalaughing

| Jonsdottir a răspuns:

Parca era la 2, acum e la 4? :O

Shin
| Shin a răspuns:

Dar Hannah Montana 2 care e? happy S-a sarit la 4? tongue
Shin.

| Teooo a răspuns:

A zis ca dupa Hannah 3 nu mai vrea sa continue. Cel putin asa stiu eu crying

| eliza a răspuns:

Buna! pai nu poate vrei sa zici sezonul 4 hannah montana. si daca vrei sa vezi hannah montana the movie e pe youtube si e rosub filmul e inpartit in 11 parti. pa pa!

| Moneyandfame a răspuns:

Jur pe rosu ca daca vine asta in Romania, o asasinez.

| victoria_8973 a răspuns:

N-am auzit de asa ceva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmeaza la filmul ei the last song.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. o poti intreba personal. Id-ul ei este : miley_cyrus_mil. Si sa stiti ca Miley a castigat 1 Oscar.In afara de asta, are doar 16 ani si este cea mai buna cantareata a lumii, dupa Michael Jackson! S-a nascut celebra, datorita parintilor ei. Sunt un fan inrait si nu suport cand o criticati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit si chiar asa a facut. Exista zvonuri si ca va veni in Romania in toamna asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti sunteti niste prosti///// ea a avut si hannah montana3 si la hannah montana de movie nu se numeste hannah montana4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e adevarat. Va exista si sezonul 4 din Hannah Montana si poate si altele.

| onny_3288 a răspuns:

Da a semnat pentru sezonul 4 hanah montana dar nu este sigura ca poate sa-l faca deoarece am auzit ca anul asta are multe concerte si nu e sigura ca va avea timp si pentru film.