| WithNoNAME a întrebat:

E adevarat ca miley cyrus nu va mai fi hanah montana?

17 răspunsuri:
| xXBernaXx a răspuns:

Da, oricum trebuia la un moment dat sa renunte la ea si sa se maturizeze. Mie imi place cu meste ea acum arata ca o fata de 18 ani si imi place noua ieiatitudine si noua iei muzica.big grin

| evafanaruto a răspuns:

Renunta pentru un timp

| protos87 a răspuns:

DA! E f adevarat! Hanah Montana a crescut si s-a facut "bad girl".

| Dana a răspuns:

Da! a renuntzat deja!

| GabrielaRawr a răspuns:

Da este adevarat hannah montana forever este ultimu sezon a serialului hannah montana

| AnnaMariaaa a răspuns:

Da, s-a terminat.

| JBieber a răspuns:

Da! dupa parerea ei si a producatorilor, ea s-a maturizat foarte mult! acum ii pare rau de imaginea pe care si-a facut-o si nu este foarte multumita de imaginea facuta de hannah montana sad. dar nu te intrista caci vin seriale noiwinking

| yoana_9061 a răspuns:

In sfarsit s-a terminat si cu hanah montana...incepea sa ma enerveze...

| BellsC a răspuns:

A renuntat pentru a se implica in alte proiecte pentru varsta ei...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu normal doamne cine tia mai zis si asata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat.

| Dary15 a răspuns:

Da, acest lucru il afli pe noul film Hannah Montana de pe Disney Channel, poti sa si cumperi filmul.

| kidda97 a răspuns:

Din pacate da crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da , desigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da!
Ea a spus ca o viata dubla o poate schimba si vrea sa aiba numai o viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa se pare

| chupachups1234 a răspuns:

N-o sa pot sa dorm la noapte.