| deyutssa a întrebat:

E adevarat ca Sterling Knight are 21de ani?

47 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knight are 21 de ani pentru ca a fost nascut in anul 1989 iar, acum suntem in anul 2010.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, asa este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi! i am Betty and i love you very much sterling knight!
i think all to very much like Sterling Knight has 17 years!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba eu cred ca are 21 de ani da arata ca unu de 18 ...deki e super fain baiatu asta numa ca daca varat o poza cand el are barba nu va vine sa credeti ca are 21 arata in poza aia de 31 straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ew cred dupa mine ca are 18

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare ca are 18 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sigur are 21 de ani... Tu nu citesti revistele : Bravo Girl, OK! si Popcorn astea is revistele despre cele mia in voga vedete id meu este andri_andreeutza_sweet sper ca ti-am fost de ajutor pwpycy multi paaa! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat ca Sterling Knight are 21 de ani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca are 21 de ani ba chiar mai putini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va spun eu adevarul el este nascut pe 5 martie 1989 si are 21 de ani a dat reportajul si in ziare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va spun adevarul sterlin knight are 21 de ani si e nascut 5 martie 1989

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da are

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knight are 100 de ani
canta naspa e urat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are cei mai frumosi ochi din lume de asta il iubesc asa de multe fete cei ma albastrii ochi din lume am 18 ani si daca eu a fi un star cu siguranta as vrea ca el sa fie iubitul meu e un asa superb ma bucur ca am fost anul acesta in new york la concertul lui fetelor a fost superb il iubesc mult de tot vreau sa merg si anul viitor in America la matusa mea si vreau sa il mai vad pe scena si poate reusesc sa fac rost si de un autograf de la el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling Knight are 16 ani va asigur am asta de la sursa directa

| alexandra512 a răspuns:

Draga deyutssa in primul rand te cheama andreea neagoe? daca da atunci ma cunosti. in al doilea rand Sterling Knight nu are 21 ani. el s-a nascut in 1989, deci are 24 de ani. te-ai clarificat? sunt alexandra