| MihaiDan97 a întrebat:

E cineva de pe aici,care ii place rockul si ar vrea sa discute despre asta,adica sa vorbim despre melodii sa vedem care ne place sau nu etc,,aici pe TPU sau in alte parte?
Nu vreau sa aud jigniri sau batjocura,daca aveti chef de misto faceti in alte parte, bine.Multumesc.

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Si eu ascult rock...

| Vans a răspuns:

Meh...oricum mă plictisesc.
Dă-mi mesaj dacă ai chef de vorbă.

| ThePunkGuy34 a răspuns:

Eu iubesc rock-ul.Ascult de la 8 ani incoace(am 14 acum). Rock-ul e un gen aparte.Te scapa repede de stres.De vrei poti vorbi cu mine despre asta.