| ladykey a întrebat:

E exagerat clipul nou al Andreei Balan? http://bravonet.ro/......010/05/31/

7 răspunsuri:
| Chowder a răspuns:

E oribil straight face
Pa, pa.

| CuppiDoon a răspuns:

E chiar hot

| myhay144 a răspuns:

Nu mi se pare exagerat e chiar frumoswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce aiurea! A vazut ca nu-i mai merge prin voce (pentru ca[,] canta oribilbig grin) si acum s-a despoiat "la maxim" si-si mangaie... podoabele. Scarbos`! A vazut ca asa merge`n tara asta si asa face.

Si eu care credeam ca videoclipu` lu` Dan Balan e exageratat, cu tipele alea in extazoh go on.

| pithicot a răspuns:

Putinbig grin, dar mie imi place:X

| Corinne a răspuns:

Cam da! E foarte aiurea straight face

| ellene a răspuns:

Plin de gesturi obscene...nu-mi place. Plus ca vocea e modificata la greu iar versurile lasa de dorit. Peisajul e frumos, atat.