| ladykey a întrebat:

E exagerata Miley Cyrus in clipul urmator? http://bravonet.ro/blog/miley-cyrus-live-la-britains-got -talent/2010/06/04/

4 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Sincer daca te uiti atent o sa observi ca mimeaza sarutul...nu ajunge sa o sarute, oricum partea funny o sa fie ca toate picele care sunt mari fane Miley, o sa incerce treaba asta laughing) sa vezi atunci ras pe pamant, una peste alta, actiunea cu pricina intra in categoria Marketing, pentru ca din cauza aia s-a creat o stire bomba care s-a transmis pe toate siteurile, si uite asa s-a facut cunoscuta noua melodie a lui Miley Cyruswinking

| Cineva! a răspuns:

Mie sincera sa fiu nu mi se pare.
Adica pot sa zic ca aceasta aparitie e o evolutie a ei.Nu mai este adolescenta care o interpreta pe Hannah Montana.
Am citit un inerviu in care declara ca nu se va mai intoarce la Hannah Montana, deci se lasa pe muzica si film. Mi se pare normal sa se simta aceasta schimbare, pentru ca e alta.
In fine.Nu cred. Mi se pare ceva absolut normal ce a aparut o data cu evolutia ei. Daca poate nu am inteles eu bine la ce te refereai cand ai spus "exagerata"; mai vb!

| lolitagirl a răspuns:

Mie una nu-mi se pare poate vrea sa fie altceva.pentru ca numele de Miley era asociat imediat de fanii...cu Hannah si poate ea vrea sa fie Miley.Sicer mie una imi place videoclipu` nou care l-a scos :X

| BingBang :D a răspuns:

Da... din ultima vreme nu prea mai imi place