| XatomisX a întrebat:

E normal ca dupa un headbanging sa ma doare gatul? tot gatul ma doare laughing si la voi la inceput a fost la fel?

9 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Este normal, iar cu timpul nu vei mai avea problema asta, pentru ca ti se vor obisnui muschii gatului. De obicei, in 2-3 zile nu se mai simte atat de mult febra musculara.

| RockNbeer a răspuns:

Cui pe cui se scoate, mai baga o runda si scapi de durerewinking

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Da. Faci febra musculara dar daca esti obisnuit nu te mai doare dupa headbanding.

| CristiSeeker a răspuns:

Da! Da, da, da, da! laughing
Gatul si spatele si capul si tot ce se poate misca la un concert. Dar, eu zic ca merita din plin.
Horns up, mate!

| XatomisX explică (pentru CristiSeeker):

Pai vad ca tu ai parul scurt tu din ce dai laughing?

| Woodenpints91 a răspuns (pentru XatomisX):

Tu l-ai văzut vreodată pe Kerry King făcând headbang?

App, e chel. Ca să nu mai cauţi pe google.

| CristiSeeker a răspuns (pentru XatomisX):

Vorba celor de la Pasarea Colibri, "Nu conteaza cat de lung am parul, important e cat si cum gandesc". Functioneaza in ambele sensuri.

| ThatWeirdFuck a răspuns:

La un concert mi se pare naspa sa faci headbang pe fiecare melodie, pari a "poser" (nu prea folosesc cuvantul asta de obicei). In casa si mai rau laughing Dupa cateva concerte te obisnuiesti tu.

| CristiAndrei a răspuns:

Da,e normal, de cand m-am tuns am si uitat cum e sad