| LexHasAMasterPlan a întrebat:

E o intrebare pentru fanii Adam Lambert: Cum credeti ca va fi el peste cativa ani, adica ce credeti ca va schimba sau adauga?
Mie imi place asa cum e si daca ar schimba genul de muzica pe care-o canta as innebuni dar tot o sa-mi placa de el.

3 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Mie imi place mult tipul, mi=a parut foarte rau ca nu a castigat American Idol. Nu conteaza daca o sa isi schimbe stilul[chiar daca nu cred] tot o sa ii ascult muzica. E foarte foarte talentat, si pentru cei care sunt "hateri" doar pentru ca e gay am urmatorul mesaj: get a life!

| Mayar a răspuns:

Sunt de acord cu AG

| LexHasAMasterPlan explică:

O sa imi placa mereu e cel mai tare si chiar daca nu a castigat are fani si il ador!