| ArkanHell a întrebat:

E o melodie cu vocal inalt (pitzigaita) la una din posturile de radio (ma mir cum de nu e in top la kiss fm o.O), e putin trist negativul (vocea urca si coboara)!, stie careva care poate fi? Dau funda!, am pus intrebarea de 6 ori, care imi raspunde ia 6 funde si vorbesc foarte serios deoarece astept de greu!: D, hai ca e usor, nu e alta melodie de genul la radio...

2 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Ami - Trumpet Lights
Low Deep T - Casablanca
Rebecca Black -Friday (ei, aici am glumit)

Poate este una dintre cele de sus.

| ArkanHell explică (pentru IoNyShimotukushichi):

Voi dati melodii la nimereala

hai frate, de unde si pana unde sunt astea melodii cu vocal foarte inalt?, mai incearca!