| ArkanHell a întrebat:

E o melodie cu vocal inalt (pitzigaita) la una din posturile de radio, negativul e gen disco (vocea urca si coboara)!, stie careva care poate fi? Dau funda!, am pus intrebarea de 10 ori, care imi raspunde ia 10 funde! astept de O SAPTAMANA!: D, hai ca e usor, in nici un caz nu este Decat sa mintzi sau Still the same! (seamana un pic vocea cu still the same, numai ca nu canta nimeni altcineva decat o voce feminina foarte inalt si nici nu cred ca rosteste cuvinte la cum se aude) succes!

4 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Crezi că ştie careva? La ce puţine infomaţii ai dat. Şi dacă ai pus de 10 ori întrebarea şi nu ţi s-a răspuns, de ce insişti? Înseamnă că nimeni nu ştie cum se numeşte happy

| ArkanHell explică (pentru FadetoBlack):

Am dat la detalii de mi-a venit rau, nu e de ajuns?
ce trebuie sa mai zic, numele melodiei si cine o canta nu?

| FadetoBlack a răspuns (pentru ArkanHell):

Bine no' lăsând detaliile la o parte, dacă la celelalte 9 întrebări nu ţi s-a răspuns, mai are vreun rost să o pui şi pe a 10?

| ArkanHell explică (pentru FadetoBlack):

O sa pun si 100 daca e nevoie