| ArkanHell a întrebat:

E o melodie cu vocal inalt (pitzigaita) la una din posturile de radio, negativul pare trist (vocea urca si coboara)!, stie careva care poate fi? Dau funda!, am pus intrebarea de 6 ori, care imi raspunde ia 6 funde si vorbesc foarte serios deoarece astept de alaltaieri!: D, hai ca e usor, nu e alta melodie de genul la radio...

16 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Normal ca vei pune intrebarea de 12 ori daca nu dai detalii.happy prima mea intrebare pe TPU era cam la fel, dupa doua saptamani am primit raspunsul. Canta o femeie/un barbat, e rock/pop/techno/sau de-asta comerciala, la ce post de radio ai auzit-o, iti aduci aminte macar un cuvant, etc... Succes!

| Ashadow a răspuns:

David Guetta-She Wolf(Falling to Pieces) ft Sia
https://www.youtube.com/watch?v=PVzljDmoPVs

| ArkanHell explică (pentru Ashadow):

Nu nu sad

| Ashadow a răspuns (pentru ArkanHell):

Atunci incearca Adele Someone like you, Set fire to the rain sau Rolling in the deep

| ArkanHell explică (pentru Ashadow):

Nop nop

cand zic cu vocal inalt (inseamna ca nu SE Intelege ce zice)

| Ashadow a răspuns (pentru ArkanHell):

Pai m-ai spart cu explicatiile astea hmmm pe ce post de radio ai auzit melodia?

| Ashadow a răspuns (pentru Ashadow):

David Guetta-Titanium ft Sia
http://www.youtube.com/watch?v=JRfuAukYTKg
Spune-mi te rog ca-i asta

| ArkanHell explică (pentru Ashadow):

Tu ai ceva cu david guetta laughing

| Ashadow a răspuns (pentru ArkanHell):

laughing ce vrei sa fac daca are numai melodii din astea?

| Ashadow a răspuns (pentru ArkanHell):

Era in romana melodia sau in alta limba?

| ArkanHell explică (pentru Ashadow):

Automat in alta limba dar oricum nu intelegi ce zice, deoarece e prea inalta vocea
E la fel de inalt ca asta:
https://www.youtube.com/watch?v=E3Qx3_FJjD0

Numai ca nu e techno, e dance... si e la radio..., si urca si coboara vocea, si negativul e ciudat si putin trist : P, numai stiu pe ce radio l-am auzit, da l-am auzit de vreo 3-4 ori pe la sala

| Ashadow a răspuns (pentru ArkanHell):

In orice caz eu renunt.Mi-am epuizat toate ideile.Bafta in continuare cu cautarile.

| GiAnca a răspuns:

O fi asta?
Mamasta-Knocking at your heart
http://www.youtube.com/watch?v=oe9snkDEEwM

| AjLee a răspuns:

Evanescence- Bring me to life?

| ArkanHell explică:

DOAMNE FERESHTE, n-am mai vazut asa ceva sincer...

| AndreeaE a răspuns:

Mamasita?