| ArkanHell a întrebat:

E o melodie cu vocal inalt (pitzigaita) la una din posturile de radio, negativul pare trist (vocea urca si coboara)!, stie careva care poate fi? Dau funda!, am pus intrebarea de 8 ori, care imi raspunde ia 8 funde! astept de 4 zile OH MY GOD XD!: D, hai ca e usor, nu e Decat sa mintzi sau Still the same!

11 răspunsuri:
| ArkanHell explică (pentru resemnat):

Nu e
am zis, nu canta decat o singura voce iar melodia e trista, nu e BUFF BUFF BUFF! : d

Shadow:
Mi-ai mai zis-o paia!

| ArkanHell explică (pentru resemnat):

Si pasta mi-a mai zis-o altcineva sau tu, mai incearca ^^

| resemnat a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=zzbPQoxl-pA

daca nici asta nu e, ma retrag!

| ArkanHell explică (pentru resemnat):

Inseamna k poti sa te retragi : )), daca nu mai ai idei : P

Eu cred ca melodia e din 2013 sau din 2012 oricum

| mo0nlight a răspuns:

Știi cumva măcar dacă vocea e masculină/ feminină? Ce gen muzical?

| ピンク a răspuns:

Ce puii mei? Am vazut intrebarea asta de nenumarate ori! M-am plictisit deja. Daca ai pretentii sa iti raspunda cineva, da-ne mai multe informatii straight face

| ArkanHell explică (pentru ピンク):

Mai multe informatii de atat nu cred ca pot da, si ce puii taii? vrei 8 funde sau nu?

Cu atat pun de mai multe ori intrebarea, cu atat ia mai multe funde cel care raspunde deoarece melodia asta chiar imi place

| ピンク a răspuns (pentru ArkanHell):

E femeie/barbat? Canta in engleza/romana/alta limba?