| Princee a întrebat:

E o melodie in engleza si in videoclip sunt doua masini un bmw negru si un mercedes rosu

Răspuns Câştigător
| HighByTheBeach a răspuns:

Poate ai mai multe detalii despre videoclip. Chestia e ca daca e ceva gen ''do like a do'' poate fi sau Love me like you do'' de Ellie Goulding (desi nu exista masini in videoclip) sau Jessie J - Do It Like A Dude (unde nu sunt masini din nou). Astea sunt singurele melodii pe care le stiu cu versul ala. Deci daca dai mai multe detalii...

1 răspuns:
| Princee explică:

Si in melodie spune ceva gen do like a do.